107,6 FM

Dzieci zawieszone w prawach ucznia za sprzeciw wobec lekcji LGBT

Dwójka uczniów jednej z londyńskich podstawówek nie zgodziła się na udział w lekcjach promujących ideologię LGBT. Dyrektorka szkoły zawiesiła dzieci w prawach ucznia na 5 dni.

Całą sprawę opisał portal lifesitenews.com. Dziesięcioletnia Kaysey i Farrel uczęszczają do szkoły podstawowej Heavers Farm. Szkoła ta zorganizowała „Miesiąc Dumy” LGBT. Kiedy nauczyciel rozdał dzieciom kolorowanki, Farrel spytał, czy może nie brać udziału w tego typu zajęciach. Reakcją szkoły było zawieszenie dzieci w prawach ucznia na 5 dni. Jak mówi Kaysey, dyrektorka szkoły wmawiała jej i koledze, że życzyli homoseksualistom śmierci. Dodała, że szkoła jest nimi rozczarowana.

Dziewczynka tłumaczyła później, że zanim ktokolwiek słyszał o LGBT, wszyscy byli pewni co do swojej płci. Teraz niektórzy tracą pewność siebie i twierdzą, że biseksualni bądź transseksualni.

Jak informuje organizacja Christian Concern, niezgodne z prawem postępowanie dyrektorki szkoły zostało zgłoszone lokalnym władzom. Rodzice zaczynają dostrzegać niebezpieczeństwa związane z narzucaniem nowej ideologii, która nie pozwala na sprzeciw nawet ze strony niewinnych, dziesięcioletnich dzieci – mówi Andrea Williams z Chrześcijańskiego Centrum Prawnego.

A Christian child's view on LGBT lessons in school after exclusion for alleged anti-LGBT comments
Christian Concern

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • podajni(c)k
  08.07.2019 15:57
  Pięć dni wolnego, hura!
  doceń 4
 • lol-ek
  08.07.2019 16:38
  Widać że nie była to szkoła w której pewna mniejszość etniczna stanowiła większość uczniów. Wtedy inaczej by się to skończyło, być może nawet odwołaniem dyrektora.
  doceń 3
 • Ewa
  08.07.2019 17:15
  Ciekawe jest spostrzeżenie dziecka, że przed zajęciami dzieci miały pewność co do swojej płci, a potem ją tracą myśląc, że może są bi czy trans seksualni- to jest sedno zagrożeń LGBT
  doceń 16
 • Dawidos123
  09.07.2019 07:27
  Jedyna jeszcze sznsą, na normalne wychowanie, jest posłanie dziecka do szkoły katolickiej, ale wkrótce i to może zawieść, bo homopropaganda jest wszech obecna w Londynie i bardzo agresywna.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama