107,6 FM

Pielgrzymka konna do Goja

Można już zgłaszać się na sierpniową konną pielgrzymkę do Goja.

W tym roku po raz 10. wyruszą konno do kaplicy Matki Bożej Bolesnej. Tam w czasie II wojny światowej kobiety modliły się o powrót swoich mężów i synów z frontu. A później proszono tam o urodzajne plony.

Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia. Grupa wyrusza z Toszka o 12.30, z Doliny Neli, koło dawnych kortów tenisowych. Po dotarciu do Goja uczestnicy pielgrzymki wezmą udział w Mszy św. o 13.30. Powrót do Toszka o 15.30.

Pielgrzymkę przygotowuje Stowarzyszenie Miłośników Koni „Hubertus”, które dzień wcześniej, 3 sierpnia o 12.00 w Dolinie Neli w Toszku, organizuje zawody „Amatorskie powożenie”.

Zgłoszenia na pielgrzymkę do 25 lipca u ks. Rafała Przybyły, tel. 797 271 034. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.st-hubertus.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama