107,6 FM

Ogień!

Nazywany był prorokiem ognia. O kim mowa? Uczestnicy Festiwalu Życia już znają odpowiedź.

W nowym numerze GN przedstawiamy relację z Festiwalu Życia w Kokotku, gdzie tysiące młodych ludzi wspólnie się modliło i bawiło. Towarzyszyli im księża, ojcowie, siostry zakonne, bracia z Taize. Przyjeżdżali biskupi z pięciu diecezji. Młodzi dostali jasny przekaz: Kościołowi na Was zależy.

Głównym bohaterem festiwalu był Eliasz, prorok Starego Testamentu, któremu Bóg dał doświadczyć swojej mocy na sposób więcej niż spektakularny. Przez siedem dni uczestnicy przyglądali się jego życiu, próbując odnaleźć odpowiedzi na pytania o własne życie. Pomagali im w tym spowiednicy, duszpasterze, ale także zaproszeni prelegenci tacy, jak ks. Artur Godnarski, znany z Przystanku Jezus; znani youtuberzy Monika i Marcin Gomułkowie czy narciarka biegowa Sylwia Jaśkowiec. Każdego dnia na wielkiej scenie odbywały się spektakle i koncerty z udziałem muzyków chrześcijańskich z najwyższej półki: Kuba Badach, Małe TGD, Arka Noego, ks. Kuba Bartczak.

Więcej o Festiwalu Życia 2019 przeczytacie w najnowszym GN w reportażu Aleksandry Pietrygi "Wielki ogień nad lasem".

Możecie zamówić również e-wydanie numeru.

Zobaczcie też naszą rozmowę z najbardziej znanymi chrześcijańskimi vlogerami Moniką i Marcinem Gomułkami, którą przeprowadziliśmy podczas Festiwalu Życia.

Co zrobić, by Twoje dziecko chciało chodzić do kościoła
Gość Niedzielny

 

Zachęcamy Was do darmowego założenia konta i logowania się w naszym serwisie (można za pośrednictwem Google i Facebooka). Przypominamy, że tylko zalogowani użytkownicy będą mogli brać udział w dyskusjach oraz komentować artykuły na gosc.pl. Zalogowanie się w serwisie „Gościa” daje też dodatkowe możliwości, z których warto skorzystać, takie jak założenie własnego bloga lub strony internetowej, wzięcie udziału w konkursie, dodanie zaproszenia na wydarzenie w swojej okolicy, a także uzyskanie dostępu do wybranych treści i serwisów specjalnych. Zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama