107,6 FM

Krzysztof Justyński: Jesteśmy najtrudniejszym garnizonem

- Specyfika aglomeracji górnośląskiej powoduje, że pracujący tu policjanci szybko zdobywają doświadczenie i należą do najlepszych specjalistów w kraju - podkreślał komendant wojewódzki Policji w Katowicach.

Krzysztof Justyński: jesteśmy najtrudniejszym garnizonem
Radio eM

Policja w Polsce ma 100 lat. Ostatni czas to pozytywne zmiany, o których na antenie Radia eM mówił komendant śląskiej Policji.

Niezmienne od 100 lat jest zapotrzebowanie społeczne, by policja gwarantowała podstawowe bezpieczeństwo. O tym, że tak jest, przekonują badania opinii społecznej, z których wynika, że Policja cieszy się bardzo dużym zaufaniem, a 74 proc. badanych pozytywnie ocenia pracę funkcjonariuszy. - W Policji się służy - zwracał uwagę na wyzwania, jakie stają przed adeptami policji nadinsp. Justyński.

Komendant wojewódzki Policji w Katowicach zaprosił też do udziału w obchodach jubileuszu, które zainicjuje Msza św. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach w najbliższą niedzielę 21 czerwca o 10.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama