107,6 FM

Krzysztof Justyński: Jesteśmy najtrudniejszym garnizonem

- Specyfika aglomeracji górnośląskiej powoduje, że pracujący tu policjanci szybko zdobywają doświadczenie i należą do najlepszych specjalistów w kraju - podkreślał komendant wojewódzki Policji w Katowicach.

Krzysztof Justyński: jesteśmy najtrudniejszym garnizonem
Radio eM

Policja w Polsce ma 100 lat. Ostatni czas to pozytywne zmiany, o których na antenie Radia eM mówił komendant śląskiej Policji.

Niezmienne od 100 lat jest zapotrzebowanie społeczne, by policja gwarantowała podstawowe bezpieczeństwo. O tym, że tak jest, przekonują badania opinii społecznej, z których wynika, że Policja cieszy się bardzo dużym zaufaniem, a 74 proc. badanych pozytywnie ocenia pracę funkcjonariuszy. - W Policji się służy - zwracał uwagę na wyzwania, jakie stają przed adeptami policji nadinsp. Justyński.

Komendant wojewódzki Policji w Katowicach zaprosił też do udziału w obchodach jubileuszu, które zainicjuje Msza św. w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach w najbliższą niedzielę 21 czerwca o 10.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy