107,6 FM

Zabrze: nowy punkt Centrum Świadczeń Rodzinnych. Tu złożysz papierowy wniosek o 500 plus i Dobry Start

Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych zostało dziś otwarte w centrum miasta. To punkt obsługi klienta, w którym - od sierpnia - będzie można złożyć papierowe wnioski o świadczenia pieniężne dla rodzin. Chodzi zarówno o program 500 plus, jak i Dobry Start - czyli 300 złotych wyprawki szkolnej.

W Zabrzu, przy ul. Wyzwolenia, otworzono dziś Centrum Świadczeń Rodzinnych. W uroczystości brała udział minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Bożena Borys Szopa. Była też obecna prezydent miasta Małgorzata Mańka-Szulik, która tłumaczy jakie wnioski będzie można tu złożyć:

- Stawiamy na rodzinę - dodawała prezydent Zabrza:

Od sierpnia zarówno wnioski o 500 plus, jak o 300 złotych wyprawki w ramach programu Dobry Start, będzie można składać drogą papierową. Mieszkańcy Zabrza będą mogli to zrobić w nowo otwartym centrum.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Veronikazofia
    31.07.2019 12:14
    Miejmy nadzieję że nowy punkt będzie miał nowa jakość obsługi, bo do tej pory to jest skrajna porażka, że tak nieuprzejmi urzędnicy reprezentują Nasze miasto.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama