107,6 FM

Marcin Michalik: Ktoś nam czyści konto

- Jako samorząd mamy określone zadania, a ktoś nam czyści konto na poziomie 20 mln zł - mówił w Radiu eM wiceprezydent Chorzowa, Marcin Michalik.

Marcin Michalik: ktoś nam czyści konto
Radio eM

Na 20 milionów złotych Związek Miast Polskich ocenił ewentualne straty Chorzowa w związku ze zmianami w podatkach, które proponuje rząd. - Nie będziemy pod kreską, ale te zmiany znacznie ograniczą lub zlikwidują możliwości inwestycyjne Chorzowa - mówił w Radiu eM wiceprezydent miasta, Marcin Michalik. Jak dodał, w przyszłym tygodniu w tej sprawie spotkają się przedstawiciele miast metropolii.

Rozmowa dotyczyła również trudnej sytuacji Ruchu Chorzów i bojkotu jego kibiców. Michalik zapewnił, że miasto nadal wspiera klub. - W tym roku przygotowaliśmy pakiet wsparcia na poziomie 4 milionów złotych, którego realizacja właśnie się rozpoczęła - dodał wiceprezydent Chorzowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama