107,6 FM

28.07.2019 | Pomóż Tereni lecieć do Kenii

W audycji zaglądamy do Libiąża i wspominamy Helenę Kmieć. Jej siostra, Teresa, wybiera się na misje do Kenii.

Teresa Kmieć leci na misje do Kenii i Tanzanii   Teresa Kmieć leci na misje do Kenii i Tanzanii
Agnieszka Skrzypczyk/ Radio eM

Helenka - tak o niej mówią najbliżsi. W audycji misjonarkę świecką Helenę Kmieć wspomina jej siostra, Teresa. Opowie też o swojej misji - już niebawem Teresa leci do Kenii i Tanzanii. Będzie tam prowadzić rekolekcje oazowe.

28.07.2019 | Pomóż Tereni lecieć do Kenii   Libiąż, 12.01.2018. Helena Kmieć wolontariuszka misjonarka zginęła 24/25 stycznia 2017 w wyniku ugodzenia nożem w czasie napadu na ochronkę w Cochabamba w Boliwii n/z tableau klasowe ze zdjęciem Helenki Henryk Przondziono /Foto Gość

Helena Agnieszka Kmieć jest jednym z świadków wiary, jakich poznać bliżej proponują Papieskie Dzieła Misyjne w ramach przygotowań do Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego.

W magazynie misyjnym zaglądamy też do Boliwii - tam przed tragiczną śmiercią pracowała na misji Helenka.

28.07.2019 | Pomóż Tereni lecieć do Kenii   09.04.2013 - Urubicha , Boliwia . Urubicha - wioska w dzungli oddalona 40 km od najblizszego asfaltu, zamieszkiwana przez plemie indian Guarayos . Znajduje sie tam m.in. srednia szkola artystyczna . Fot. Roman Koszowski /Gosc Niedzielny Roman Koszowski /GN

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy