107,6 FM

08.08.19| Kryzys małżeński

A byli tacy szczęśliwi. Pozornie nadal są, ale coś się już zmieniło. I jest źle.

08.08.19| Kryzys małżeński   Radom, 25.04.2018.Konferencja dla młodzieży w "Resursie Obywatelskiej" - Radość czystej miłości" Krystyna Piotrowska /Foto Gość

Uśmiechnięta żona, pogodny mąż, radosne dzieci...słowem wszystko idealnie się układa. Ale wnikliwy obserwator zauważa pierwsze rysy na tym  wizerunku. 

Bo kryzys pojawia się wówczas, gdy przestajemy się przytulać, a awantury, zdrady, to już ciąg dalszy dramat, który świadczy o początku końca.

Chyba, że obie strony rozpoczną pracę nad sobą. Bo od siebie trzeba zacząć - mówi ks. dr Marek Dziewiecki.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy