107,6 FM

Teatr w parku, czyli Teatralne Parkowanie

Tegoroczna edycja Teatralnego Parkowania w Tarnowskich Górach, czyli teatrów w plenerze, dobiegła końca.

Druga edycja "Teatralnego Parkowania" dobiegła końca. Był to wakacyjny cykl przedstawień teatralnych w plenerze.

Wśród propozycji spektakli, sześć było skierowanych dla dorosłych, cztery dla dzieci. Prawie wszystkie wystawiane w tarnogórskim Parku Miejskim, poza jednym, przedstawianym w odrestaurowywanym parku Piny.

Teatr w parku, czyli Teatralne Parkowanie   Aktorzy Scen Śląskich na zakończenie spektaklu. Barbara Węglarska

Sztuki wystawiały między innymi Teatr Integra z Bytomia, nagradzany Teatr Biuro Podróży z Poznania czy dziecięca grupa teatralna Bałaganik, działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury.

Ostatnim z cyklu spektaklem była "Kartoteka Tarnogórska", stworzona na podstawie "Kartoteki" Tadeusza Różewicza, grana przez Aktorów Scen Śląskich.

Wszystkie przedstawienia cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców, dzięki połączeniu obcowania z kulturą i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Organizatorem "Teatralnego Parkowania" jest stowarzyszenie Góry Kultury, odpowiedzialne za wiele kulturalnych inicjatyw w mieście.

Teatr w parku, czyli Teatralne Parkowanie   Ostatni spektakl pt. "Kartoteka Tarnogórska". Barbara Węglarska
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama