107,6 FM

Po raz dziesiąty uczestnicy rajdu pokażą, że mimo niepełnosprawności, wiodą aktywne życie

X Tarnogórski Integracyjny Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych - już w sobotę!

Już w sobotę, 31 sierpnia, w trasę wyruszy Tarnogórski Integracyjny Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych. W tym roku szczególny, bo to już jego okrągła 10. edycja.

Pomysłodawcą i organizatorem rajdu jest Marek Breguła. Sam przeszedł przeszczep serca i płuc. Po raz dziesiąty więc pokaże, że osoby z różnymi niepełnosprawnościami także wiodą normalne, aktywne życie.

Trasa rajdu będzie wiodła od tarnogórskiego rynku, skąd uczestnicy, po przywitaniu, wyruszą około 9.45, do Leśnego Zakątka Śląska w Kaletach, gdzie planowany jest przyjazd na godzinę 11.45.

Tam rozpocznie się piknik edukacyjno-integracyjny "Kalety 2019". Odbędą się na nim różne atrakcje, gry i zabawy oraz występy - Grzegorza Poloczka o 13.00 i Kaletańskiej Orkiestry Dętej o 17.15.

Na 18.00 planowany jest powrót do Tarnowskich Gór, po nim zakończenie rajdu przy sklepie Carrefour. Patroni honorowi wydarzenia to m.in. burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech oraz burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama