107,6 FM

Katowice. Wyruszyła I Emobilna Pielgrzymka do Watykanu

Z Katowic wyruszyła I Emobilna Pielgrzymka Europejskim Szlakiem Sanktuariów. Na trasę do Watykanu wyjechało kilkanaście samochodów napędzanych energią elektryczną.

Pielgrzymi zatrzymają się po drodze między innymi w Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej i w Asyżu. Mówi Marcin Piaskowski, prezes  Instytutu Eletromobilności "Emobi":

Katowice. Wyruszyła I Emobilna Pielgrzymka do Watykanu   Kilkanaście samochodów elektrycznych wyruszyło z Katowic do Watykanu. Marcin Iciek /Radio eM

Uczestnicy po drodze do Rzymu przejadą przez Czechy, Austrię i Słowenię. Mówi Dominik Motoła, jeden z uczestników:

Pielgrzymi zostaną podjęci 18 września przez papieża Franciszka. Przygotowali dla niego specjalny jednoosobowy pojazd elektryczny.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama