107,6 FM

II edycja Górskiego Biegu Frassatiego oraz pikniku rodzinnego "Gościa" i Radia eM już 20 czerwca 2020!

W pierwszej edycji przez miasteczko biegowe przeszło blisko tysiąc osób. Kiedy otwieramy rejestrację zawodników?

Już teraz chcemy Was zaprosić na II edycję Górskiego Biegu Frassatiego do Międzybrodzia Bialskiego, nad sam brzeg malowniczego Jeziora Międzybrodzkiego. Impreza odbędzie się 20 czerwca 2020 r. Podobnie jak w tym roku, również w kolejnej edycji oprócz głównego biegu górskiego na dystansie 21,8 km, przygotujemy biegi dziecięce, strefy gastronomiczną oraz zabaw i edukacji. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Zapisy na II edycję otworzymy - podobnie jak przed rokiem - 1 grudnia. Już teraz zapraszamy Was do polubienia i obserwowania profilu biegu na Facebooku (TUTAJ).

Górski Bieg Frassatiego 2019 - Best Of
Górski Bieg Frassatiego

W I Górskim Biegu Frassatiego wzięły udział 294 osoby, wśród nich wielu klasowych zawodników i zawodniczek: m.in. Anna Arseniuk, Paulina Tracz (wtedy jeszcze Wywłoka), Marcin Kubica, Tomasz Kawik, Jacek Michulec, Błażej Knutelski, Kacper Kościelniak czy Przemysław Sobczyk. Zwycięzcy Ania Arseniuk i Marcin Kubica ustanowili niesamowite rekordy trasy. A walka toczyła się w ponad 30-stopniowym upale. 

W Dziecięcych Biegach Frassatiego wystartowało 100 dzieci. Wcześniej najmłodsi uczestnicy imprezy mogli m.in. zobaczyć pokaz iluzji finalisty "Mam Talent" Tomka Kabisa. Na zakończenie biegowego pikniku zagrał dla nas zespół Carrantuohill.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama