107,6 FM

Wojewoda śląski: są dodatkowe pieniądze na szpitale

Są dodatkowe pieniądze na szpitale w województwie śląskim. Zapowiedział to dziś Jarosław Wieczorek, wojewoda śląski. Placówki otrzymają od 500 tysięcy złotych do 3 milionów złotych.

Są dodatkowe pieniądze dla śląskich szpitali. O uruchomieniu środków poinformował dzisiaj wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek:

 

Innymi słowy - dyrektorzy będą mogli je wydać, na co zechcą. Chociaż często są to sprawy bardzo przyziemne, o czym mówiła Radiu eM Maria Zawada, zastępca dyrektora w Wojewódzkim Szpitalu w Jastrzębiu Zdroju:

 

Dyrektor śląskiego oddziału NFZ Piotr Nowak poinformował, że szpitale otrzymają od 500 tysięcy złotych do 3 milionów złotych:

Dodatkowe pieniądze pochodzą z funduszu zapasowego Ministerstwa Zdrowia.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama