107,6 FM

Plany Teatru Śląskiego w Katowicach, Teatru Rozrywki w Chorzowie i Opery Śląskiej w Bytomiu

Mamy już niemal połowę września, więc najwyższy czas by nowy sezon rozpocząć w instytucjach kultury. Dzisiaj swoje plany na najbliższe miesiące ogłosiły wspólnie: Teatr Śląski w Katowicach, Teatr Rozrywki w Chorzowie i Opera Śląska w Bytomiu.

Zacznijmy od pierwszego z teatrów. O tym, co czeka nas w tym sezonie w Teatrze Śląskim powiedziała Radiu eM Aleksandra Czapla-Oslislo:

 

Premier nie zabraknie również w Teatrze Rozrywki z Chorzowa, który w zeszłym sezonie odwiedziło 100 tysięcy widzów. Dyrektor placówki, Aleksandra Gajewska zapowiada, że ten rekord może zostać pobity i zaprasza na najbliższe spektakle:

 

Warto wybrać się również do Opery Śląskiej w Bytomiu, gdzie rozpoczyna się jubileuszowy, 75-ty sezon. O tym, co w najbliższym czasie mówił dyrektor opery - Łukasz Goik:

 

To oczywiście skrót najważniejszych premier i spektakli. Warto jednak słuchać Radia eM w czwartki po 16:30. Wtedy - w strefie kultury - będziemy na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w naszym regionie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama