107,6 FM

Abp Wiktor Skworc: Święto Bierzmowanych przypomina o naszym bierzmowaniu

Święto Bierzmowanych przypomina o naszym bierzmowaniu - mówił w Radiu eM abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki.

Abp Wiktor Skworc: Święto Bierzmowanych przypomina nam o naszym bierzmowaniu
Radio eM

Mamy działać w mocy Bożego Ducha! - powiedział w Rozmowie Poranka abp Skworc, zapraszając młodych, którzy w tym roku przyjęli Sakrament Bierzmowania do Katedry Chrystusa Króla w Katowicach. W sobotę odbędzie się tam Święto Bierzmowanych. - Bierzmowanie to nie kres, a początek drogi do dojrzałości chrześcijańskiej - stwierdził metropolita katowicki.

Abp Wiktor Skworc mówił także o odpowiedzialności rodziców za edukacje swoich dzieci, w tym także za chrześcijański kształt tej edukacji. Wskazywał również na odpowiedzialność wszystkich katolików za dobre rozeznanie kandydatów, których wybierzemy w najbliższych wyborach do Parlamentu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy