107,6 FM

25.9.2019 | Nowy blask starej zbroi - rzecz o zakonach rycerskich

"Nowy blask starej zbroi, czyli rzecz o zakonach rycerskich" - tak zatytułowana konferencja naukowa odbędzie się w Tarnowskich Górach - Starych Tarnowicach 26-27 września. Rozpocznie ją Msza św. w kościele pw. św. Marcina o 15.00. Potem spotkania konferencyjne będą się odbywać w kompleksie zamkowym w Starych Tarnowicach.

O konferencji i zakonach rycerskich rozmawiamy z dr. Dariuszem Woźnickim, dyrektorem Instytutu Kultury Rycerskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

A to historia

A to historia  

We wtorki i czwartki o 18.30. Zaprasza Aneta Kuberska-Bębas.

Historia bywa przestrogą, jest świadkiem czasów, dzieje się na naszych oczach. Czy będzie dla nas – jak dla starożytnych – nauczycielką życia? Słuchaj i poznaj bohaterów naszej historii; dowiedz się o kulisach najważniejszych dla Polski i świata wydarzeń; odkrywaj ślady naszej lokalnej przeszłości; wygrywaj najciekawsze, historyczne książki.

Audycje