107,6 FM

Sosnowiec. Nowa hala w Zagłębiowskim Parku Sportowym za 2 lata

W Sosnowcu podpisano umowę na budowę hali sportowej - będącej częścią Zagłębiowskiego Parku Sportowego. Budowa potrwa 2 lata.

Wykonawcą hali sportowej będzie Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego, które wcześniej wygrało przetarg na budowę stadionu Zagłębia Sosnowiec. Kiedy odda obiekty?

 

- zapewniała Ewelina Walkowicz, przedstawiciel bielskiej spółki. O tym, jak będzie wyglądał obiekt powiedziała Radiu eM Karina Skowronek, prezes zarządu w Zagłębiowskim Parku Sportowym:

Samorząd Sosnowca nie ogłosił jeszcze, kto będzie odpowiedzialny za budowę lodowiska, które - obok hali i stadionu - będzie wchodzić w skład kompleksu sportowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama