107,6 FM

Dzień otwarty i koncert Fausystem dla Hospicjum św. Kamila

Wolontariusze domowego Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej zapraszają w niedzielę 6 października do salwatoriańskiej parafii NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej, gdzie znajduje się siedziba hospicjum, na swój dzień otwarty.

Od godziny 8.00 do 14.00 oraz od 16.00 do 22.00 wolontariusze hospicyjni udzielać będą informacji o sposobie funkcjonowania placówki, możliwości włączenia się w to działanie, a także odpowiadać zainteresowanym na ich pytania.

Po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć finansowo to dzieło.

O 20.00 zespół ewangelizacyjny Piotra Mireckiego Projekt Fausystem zagra koncert charytatywny dla hospicjum.

Z kolei w sobotę 19 października o 16.00 w ramach ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie" do siedziby bielskiego hospicjum wolontariusze zapraszają szczególnie rodziny i opiekunów chorych. Spotkanie dla nich poprowadzi psycholog hospicyjny.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama