107,6 FM

Rybnik, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. Miasta zachęcają do udziału w wyborach

Mieszkańcy Rybnika, Sosnowca, czy Dąbrowy Górniczej są zachęcani przez własne samorządy do tego, by pójść na wybory parlamentarne. Głosowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę.

60-procentowa frekwencja w niedzielnych wyborach parlamentarnych – tak cel stawia sobie kilka samorządów w regionie. Aby zachęcić mieszkańców do głosowania miasta obiecują specjalne bonusy. Jeżeli osiągniemy taką frekwencje będziemy świętować – mówi Agnieszka Skupień, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta w Rybniku:

 

Podobne akcje promujące udział w wyborach organizują także Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza.

Sosnowiecki magistrat zachęca mieszkańców do udziału w wyborach. Poprzez ofertę dużych rabatów na miejskie obiekty i imprezy miasto także dąży do osiągnięcia ponad 60-procentowej frekwencji w niedzielnym głosowaniu. Wyjaśnia Rafał Łysy rzecznik sosnowieckiego magistratu:

Wybory w niedzielę 13 października.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama