107,6 FM

Katowice. Intensywne Warsztaty Maturalne na Uniwersytecie Śląskim

Uniwersytet Śląski ma po raz kolejny edukacyjną ofertę dla maturzystów. W ramach Śląskiego Uniwersytetu Maturzystów już niebawem wystartują Intensywne Warsztaty Maturalne.

Powtórki czas zacząć! Choć matura dopiero w maju przyszłego roku, to Uniwersytet Śląski zaprasza na Intensywne Warsztaty Maturalne. Są to zajęcia w sposób nowoczesny przygotowujące do egzaminu dojrzałości.  - Mówi dr Magdalena Piotrowska-Grot, jedna z koordynatorek przedsięwzięcia:

Metoda, jaką stosują na UŚ to Blended learning, czyli zmiksowane konwencje, w których zawierają się ćwiczenia warsztatowe, mapy myśli, multimedia, prace projektowe, a także techniki ułatwiające zapamiętywanie. Zajęcia odbywają się odpłatnie ramach Śląskiego Uniwersytetu Maturzystów - wyjaśnia dr Agnieszka Wójtowicz-Zając, jedna z koordynatorek:

Szczegóły można znaleźć na stronie maturzysta.us.edu.pl. Dodajmy, że w ciągu 8 lat istnienia Śląskiego Uniwersytetu Maturzystów z zajęć skorzystało już ponad 1000 osób. 100 proc. z nich poleca taką formę powtórek do matury.

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama