107,6 FM

Co w numerze? #46

O parafii, której próbowano przepowiadać likwidację, relacje z konferencji i pielgrzymki róż różańcowych - to niektóre tematy najnowszego Gościa Gliwickiego.

Numer na najbliższą niedzielę otwiera artykuł o obchodach 35. rocznicy pobytu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Bytomiu, na 11 dni przed porwaniem i jego męczeńską śmiercią. Piszemy też o dwóch ważnych konferencjach – dla duchownych i liderów świeckich oraz o seniorach i dla seniorów.

Wiele miejsca poświęcamy prezentacji niewielkiej parafii w Łagiewnikach Wielkich za Lublińcem, której w czasach PRL-u przepowiadano likwidację, a gdzie w najbliższą sobotę biskup poświęci odnowiony kościół.

W najnowszym numerze można również przeczytać o zawodach jeździeckich dla niepełnosprawnych, obchodach Dnia Papieskiego czy wynikach wyborów.

Jak zawsze zamieszczamy też zapowiedzi wydarzeń.

Nowy numer Gościa Gliwickiego na 20 października jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama