107,6 FM

Duszpasterstwo akademickie Katowice. W sobotę spotkanie absolwentów

Uwaga absolwenci Duszpasterstwa akademickiego z Katowic! Duszpasterze zapraszają na spotkanie po latach.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 października w parafii św. Michała w Katowicach (ul. Gawronów 20). Zapraszają na nie ks. Marek Spyra, ks. Damian Bednarski i ks. Damian Copek.

"Wszyscy pamiętamy o pięknych spotkaniach w krypcie katedry w Katowicach. Przez wiele lat słuchaliśmy słowa Bożego, przeżywaliśmy Eucharystię, spotykaliśmy się w Katowicach, na Nowym Groniu w Brennej i w wielu innych miejscach. Chcemy się spotkać, by zobaczyć, w jakim miejscu dzisiaj jesteśmy i czym możemy się podzielić. A może zobaczyć coś wspólnego na przyszłość. Dlatego zapraszamy na SPOTKANIE ABSOLWENTÓW Duszpasterstwa Akademickiego (wraz z rodzinami), by podzielić się doświadczeniem wiary i powspominać wspólne dobre czasy" - napisali w zaproszeniu organizatorzy.

Program:

15.00 - Eucharystia

16.00 - agapa

16.45 - bal dla dzieci (z wodzirejem) / konferencja dla dorosłych

17.30 - najpiękniejsze wspomnienia z tamtych lat

Zapisy: spotkanie.da@gmail.com

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama