107,6 FM

Rybnik. Pół wieku DARu

Duszpasterstwo Akademickie Rybnik rozpocznie świętowanie jubileuszu galą w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Będzie transmisja w internecie z tego wydarzenia.

W czasie jubileuszowej gali wystawiany będzie musical "Żyć, nie wegetować". Inspiracją do jego powstania była historia bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Autorem scenariusza jest ks. Wojciech Iwanecki, duszpasterz akademicki, całość wyreżyserował Paweł Kontny.  Muzykę napisał Piotr Kotas. Na żywo zagra zespół "Chwila Nieuwagi". 

Dodatkowo organizatorzy przygotowali we współpracy z dr Elżbietą Mackiewicz specjalną wystawę, prezentującą historię rybnickiego Duszpasterstwa.

Wszystkich, którzy nie mają możliwości wybrać się do Rybnika, organizatorzy zapraszają przed komputery. "Usiądź wygodnie przed ekranem komputera a w ostateczności weź do ręki telefon i dołącz do transmisji LIVE tego wspaniałego wydarzenia!" - zachęcają. Linka do transmisji należy szukać na Facebooku: transmisja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama