107,6 FM

XIX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, Tychy, 7 listopada

XIX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, Tychy, 7 listopada

Podopieczni i pracownicy Ośrodka św. Faustyna serdecznie zapraszają na XIX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 7 listopada w Teatrze Małym w Tychach. Rozpoczęcie o godz. 9.30.

Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, organizowany jest przez Caritas Archidiecezji Katowickiej - Ośrodek św. Faustyna - przy współpracy z Teatrem Małym. Ma propagować i promować twórczość osób niepełnosprawnych, ułatwiać spotkania środowisk działających twórczo z osobami niepełnosprawnymi, wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami i stwarzać możliwość występów na profesjonalnej scenie oraz podnosić samoocenę podopiecznych. Ważnym aspektem jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych. W organizację festiwalu zaangażowani są wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Tychach.

Efektem pracy nad jedną z kategorii jest wystawa konkursu plastycznego, odbywająca się w Pasażu Kultury "Andromeda". Tegoroczna ekspozycja inspirowana będzie tematem konkursowym "Moje bezpieczne podróże". Rozpoczyna ją wernisaż, który odbędzie się 5 listopada o godz. 11. Wystawa potrwa do 14 listopada.

XIX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, Tychy, 7 listopada

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama