107,6 FM

Konkurs na Adwent

Prezentujemy regulamin konkursu "Światło na roraty". Ogłaszamy go już teraz, aby był czas na przygotowania.

Zgodnie z obietnicą, poniżej prezentujemy regulamin konkursu. Przypominamy - od 1 grudnia czekamy na zdjęcia lampionów roratnich naszych Czytelników. Mamy zatem sporo czasu, aby taki lampion przygotować.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU "Światło na roraty"

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest Instytut Gość Media.

2. Adres organizatora: "Gość Niedzielny" ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice, telefon: 32 608 76 76, mail: katowice@gosc.pl

3. Data rozpoczęcia konkursu: 01.12.2019 r.

4. Termin zakończenia konkursu: 23.12.2019 r.

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

Konkurs adresowany jest do czytelników katowickiego wydania tygodnika "Gość Niedzielny" i użytkowników serwisu internetowego katowice.gosc.pl. Uczestnicy muszą spełnić wszystkie następujące warunki:

1. W przypadku osoby niepełnoletniej udział w konkursie musi zgłosić opiekun prawny.

2. Pracę konkursową należy przesłać na adres wskazany w "Postanowieniach końcowych" pkt. 7.

3. Uczestnicy nie mogą być pracownikami organizatora ani członkami rodzin pracowników organizatora.

4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody (licencji) na nieodpłatne przechowywanie i wykorzystywanie przez organizatora nadesłanych prac. Redakcja nie odsyła nadesłanych prac.

5. Nadesłane prace muszą być w całości stworzone przez osoby zgłaszające i nie mogą naruszać autorskich praw majątkowych osób trzecich. W przypadku zgłoszenia jakichkolwiek roszczeń osób trzecich, autor przyjmie na siebie pełną odpowiedzialność z tytułu owych roszczeń i zwolni organizatora konkursu od jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

Ciąg dalszy regulaminu na następnej stronie

« 1 2 3 4 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama