107,6 FM

Śląska policja zapowiada wzmożone kontrole 1 listopada

Drogowe kontrole tradycyjnie rozpoczną się w uroczystość Wszystkich Świętych. Nadmierna prędkość, sposób przewożenia dzieci czy stan techniczny aut - to wszystko będzie pod lupą policjantów w województwie śląskim.

Już w piątek uroczystość Wszystkich Świętych - jak co roku nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby będą czuwać policjanci. Kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli na drogach. - Policjanci będą też na większości dużych skrzyżowań - mówi Tomasz Bratek ze śląskiej drogówki:

Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na kierowców jadących z nadmierną prędkością. Będą również badać ich trzeźwość, stan techniczny aut i sposób przewożenia dzieci. Co ważne, w rejonach cmentarzy, a nawet na głównych drogach może być wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu, dlatego nie powinniśmy jeździć na pamięć.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama