107,6 FM

3.11.2019 | Dlaczego w listopadzie modlimy się za zmarłych? | Pielgrzymowanie jąkających | Jeszcze o synodzie

3.11.2019 | Dlaczego w listopadzie modlimy się za zmarłych? | Pielgrzymowanie jąkających | Jeszcze o synodzie   Sylwester Strzałkowski /Radio eM

Na początek "Kościelne konteksty". Ks. Rafał Skitek, nawiązując do zagranicznych artykułów podejmuje temat ekologii integralnej:

Drugi temat w "Kościelnych kontekstach" to prawa środowisk LGBT w Afryce.

Módl się za nami grzesznymi w godzinę śmierci naszej - prosimy Matkę Bożą. Po śmierci nie będziemy już mogli modlić się za siebie. Za to za życia możemy ofiarować odpust za siebie, albo za zmarłych. Dlatego tym razem rozmawiamy właśnie o modlitwie za tych, którzy odeszli. Naszym przewodnikiem jest ks. dr Jacek Plech.

Ks. Piotr Kontny, przebywający w Rzymie, podsumowuje zakończony właśnie Synod dla Amazonii.

Na koniec zapraszamy na pielgrzymkę osób jąkających i wyleczonych z jąkania. O problemach takich osób i związku terapii z wiarą opowiada Tomasz Galewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Tym żyje Kościół

Tym żyje Kościół   Niedziela 8:00. Zapraszają Aneta Kuberska-Bębas i Sylwester Strzałkowski

Prześladowania chrześcijan...
Papieskie pielgrzymki...
Relacje państwo – Kościół...
Ekumenizm...
Dialog z islamem...
Świeccy w Kościele...

…tym żyje Kościół

A my rozmawiamy o tym co niedzielę z naszymi gośćmi - ekspertami i świadkami.
Zapraszamy o 8.00.
 

Programy