107,6 FM

Co w numerze? #49

14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Jak podchodzić do starości swojej, osób bliskich i dalszych - to główny temat najnowszego Gościa Gliwickiego.

Ojciec Andrzej Chorążykiewicz, kamilianin, większość swojego zakonnego życia poświęcił pracy dla ludzi w podeszłym wieku i teraz dzieli się swoim doświadczeniem.  W wywiadzie mówi, kiedy należy zacząć przygotowywać się do starości i zdradza, jak sam to robi.

W najnowszym numerze można przeczytać także o spotkaniu z s. Dolores Ondobo, Afrykanką i misjonarką karmelitanką, która gościła w Zabrzu, o dewastacji na cmentarzu w Zabrzu-Helence i o kościelnych zbiórkach makulatury na cele charytatywne.

Oprócz tego, jak zawsze, zamieszczamy bieżące informacje z diecezji i regionu oraz zapowiedzi wydarzeń.

Gość Gliwicki na 10 listopada jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama