107,6 FM

Grzegorz Schetyna ucina spekulacje. Adam Neumann kandydatem KO na prezydenta Gliwic

Adam Neumann będzie walczyć o fotel prezydenta Gliwic po Zygmuncie Frankiewiczu. Jego kandydaturę popiera Koalicja Obywatelska, co oświadczył dziś lider PO Grzegorz Schetyna. Wybory zaplanowano na 5 stycznia.

Adam Neumann będzie kandydatem na prezydenta Gliwic, nie tylko Koalicji dla Gliwic Zygmunta Frankiewicza, ale też całej Koalicji Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna przyjechał na Górny Śląsk, by przeciąć spekulacje w tej sprawie:

Wybory prezydenckie w Gliwicach odbędą się 5 stycznia. Wieloletni prezydent Zygmunt Frankiewicz został senatorem w ramach tzw. paktu senackiego:

Zygmunt Frankiewicz już jakiś czas temu ogłosił, że w wyborach prezydenckich popiera swojego byłego zastępcę Adama Neumanna. Być może zmierzy się z powołanym przez premiera na komisarza miasta Januszem Moszyńskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama