107,6 FM

Co w numerze? #50

W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o powstającej pierwszej w naszej diecezji księgarniokawiarni Niebo w Mieście, nocnych czuwaniach dla młodzieży i napiętej sytuacji w Boliwii.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" otwiera relacja z II Forum Rodziny w Bytomiu. O podróbkach szczęścia, miłości i rozwoju mówili tam ks. Marek Dziewiecki i Rafał Porzeziński.

Na dalszych stronach piszemy m.in. o rozszerzających się na kolejne miasta nocnych czuwaniach dla młodzieży i apelu naszego misjonarza o modlitwę w intencji ogarniętej chaosem Boliwii.

Główny temat nowego wydania poświęcamy powstającemu w Tarnowskich Górach Niebie w Mieście - pierwszej w diecezji gliwickiej katolickiej księgarniokawiarni popularnej sieci.

O nieoczywistych początkach, przygotowaniach do otwarcia i pomyśle na niebiański biznes opowiadają właściciele i menedżerka tarnogórskiego Nieba w Mieście.

Ponadto zapraszamy na rekolekcje "Oczekiwany", organizowane od 6 do 8 grudnia przez wspólnotę Ponad Murami w Kokotku, oraz na premierę nowej książki podsumowującej ostatnią wyprawę rowerową NINIWA Team.

"Gość Gliwicki" na 17 listopada jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama