107,6 FM

Heklowanie przed świętami

"Gwiazdy heklowane" – warsztaty koronki koniakowskiej w Willi Caro prowadzić będzie Mariola Wojtas, od urodzenia mieszkająca w Koniakowie.

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych organizuje Muzeum w Gliwicach. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby poznać podstawy heklowania, czyli robienia koronki na szydełku.

- Podczas trzygodzinnych warsztatów wszyscy uczestnicy pod opieką pani Marioli wykonają własne heklowane gwiazdy, które będzie można zawiesić na choince, położyć na wigilijnym stole czy podarować bliskiej osobie jako niestandardowy prezent – zapowiadają organizatorzy.

Prowadząca Mariola Wojtas to "heklowaczka" mieszkająca od urodzenia w Koniakowie, prawdziwa mistrzyni koronek, która w swoich pracach łączy tradycyjne wzory z indywidualnymi, oryginalnymi motywami.

Warsztaty odbędą się 30 listopada o 11.00 w Willi Caro. Koszt udziału: 10 zł od osoby. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia pod numerem telefonu 783 560 006.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama