107,6 FM

Beskidy. Zimy nie widać. GOPR: dobre warunki do spacerów

Dobre warunki są na szlakach turystycznych w Beskidach. Widoczność jest bardzo dobra. Jest słonecznie, jedynie w rejonie Leskowca w sobotę rano pojawiło się zachmurzenie. Warto wybrać się w góry na spacer – poinformowali beskidzcy goprowcy.

- Pogoda jest naprawdę przyjazna. Temperatury wynoszą ok. 5 st. C. Wieje słaby wiatr. Jest pięknie, słonecznie. Warunki turystyczne określamy jako dobre i bardzo dobre. W nocy mogły wystąpić przymrozki, ale drobne oblodzenia w ciągu dnia szybko się wytapiają i wysychają – powiedział Polskiej Agencji Prasowej - ratownik dyżurny Grupy Beskidzkiej GOPR w Szczyrku Edmund Górny.

Ratownicy GOPRu apelują o odpowiedni ubiór, czyli właściwe buty i nieprzemakalną kurtkę. Zachęcają też do noszenia przy sobie naładowanych telefonów komórkowych z aplikacją "Ratunek".

Pogoda zachęca do spacerów, zimy nie widać, co widać na naszym facebooku Radia eM. W Beskidach można jeszcze spotkać żerującego niedźwiedzia brunatnego. Tutaj szczegóły.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama