107,6 FM

Pszczyna. Powiat chce stworzyć lokalną markę. Chodzi o promocję miejscowych produktów

Stworzenie lokalnej marki pszczyńskiej - postulują tamtejsi urzędnicy powiatowi. Wspólny znak jakości miałby pomóc w promocji tamtejszych produktów - zarówno wśród turystów, jak i lokalnej społeczności.

Czy w powiecie pszczyńskim powstanie lokalna marka z oznakowaniem tamtejszych produktów? Z takim pomysłem wyszły władze powiatu. Kinga Pławecka-Bratek z Wydziału Promocji Powiatu Pszczyńskiego przekonuje, że lokalne wyroby i usługi można wykorzystać do promocji regionu:

Plany spotykają się z pozytywnym odzewem, co potwierdził Radiu eM Tomasz Waloszek, prezes Powiatowego Koła Pszczelarzy w Pszczynie:

Środki na promocję powiatu miałyby pochodzić z unijnej puli Euroregionu Beskidy. Powiat pszczyński stara się o 115 tysięcy złotych dofinansowania.

 

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama