107,6 FM

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki

Trwa Weekend Cudów Szlachetnej Paczki. Od dziś aż do niedzieli wolontariusze będą dostarczać potrzebującym paczki przygotowane wcześniej przez darczyńców.

Do potrzebujących trafią m.in. żywność, środki czystości czy sprzęty RTV i AGD. Część z nich otrzyma też pomoc niematerialną np. wsparcie prawne czy kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. - Choć dziś na dworze jest zimno to w naszym sztabie atmosfera jest gorąca - przekonuje Natalia Jakubiec, koordynator Szlachetnej Paczki w województwie śląskim:

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki   Agata Nurek / Radio eM

W samym województwie śląskim obdarowanych zostanie ok. 1,5 tysiąca rodzin.

W tym roku rodzinom w potrzebie zdecydowało się pomóc 14,5 tysiąca darczyńców.  Wśród nich osoby prywatne, ale także firmy czy instytucje. W pomoc potrzebującym zaangażowało się blisko 1000 wolontariuszy.

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki   Agata Nurek / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama