107,6 FM

Katowice. Do niedzieli 5. Śląskie Targi Książki

Trzy dni, 150 autorów i ponad 200 spotkań - rozpoczęły się 5. Śląskie Targi Książki. Każdego roku katowicką imprezę odwiedza ok. 30 tysięcy czytelników z całej Polski

Międzynarodowe Centrum Kongresowe stało się miejscem obowiązkowym dla wszystkich miłośników literatury. Podczas tegorocznej 5-tej edycji Śląskich Targów Książki nie zabraknie ciekawych wydarzeń, w tym spotkań z wybitnymi, znanymi i lubianymi osobistościami ze świata kultury i sztuki.

Przekrój ofert szeroki - a wśród wydawców między innymi Aleksandra Łogusz z Poland On Air - jednego z wystawców,specjalizującego  się w fotografii lotniczej:

Tegoroczna edycja Śląskich Targów Książki odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i potrwa do niedzieli.  Wśród zaproszonych gości są m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Bonda czy Marek Krajewski.

W pierwszym dniu wydarzenie z mikrofonem radia eM odwiedził Sebastian Dylnicki.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama