107,6 FM

Co papież Franciszek myśli o ochronie życia? Padły stanowcze słowa

Istota ludzka jest zawsze święta i nienaruszalna, w jakiejkolwiek sytuacji i na każdym etapie rozwoju - stwierdził papież Franciszek w opublikowanym wczoraj twicie. - Jeśli odrzucimy to przekonanie, to nie będzie solidnych i stałych fundamentów dla obrony - podkreślił.

Przeczytaj też:

 

« 1 »
 • wujek_Olek
  12.12.2019 21:59
  To nie są żadne stanowcze słowa, bo pomija on kwestię, od kiedy jesteśmy człowiekiem.
  Według Psalmów od poczęcia, według "common law" protestanckich Anglosasow od urodzenia, od pierwszego krzyku, tylko ci "born alive". Zabicie płodu nawet w trakcie porodu nie jest według tego zabójstwem.
  I co papież teraz "stanowczo" wyjaśnił? Nic, nada, כלום.
  doceń 3
 • DNA
  13.12.2019 09:26
  Papież dużo mówi tylko niezbyt jasno, a efekty i stan kościoła jest opłakany. Mamy zamęt i rozgardiasz nad którym papież nie panuje, a biskupi robią sobie co chcą i jak im się podoba. A wierni tracą orientację.
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama