107,6 FM

Katowice. Sala edukacyjna powstała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego

Pacjenci Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach chorujący na stwardnienie rozsiane będą mogli korzystać z sali edukacyjnej.

Tablet z aplikacjami multimedialnymi będą mieli do dyspozycji pacjenci Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach chorujący na stwardnienie rozsiane.

- Na specjalnie przygotowanej sali, podczas przyjmowania leku, będą mogli - w przystępny sposób - poznać praktyczne informacje i szczegóły przebiegu choroby - powiedziała Radiu eM Ewa Krzystanek, kierownik Katedry i Kliniki Neurologii.

- Prezentacje są opracowane z wiarygodnych źródeł - tłumaczy Aneta Kawęczyńska-Lasoń z firmy Roche Polska, która współtworzyła salę podań:

Miejsce powstało w ramach projektu "Nauka Ratuje Życie”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama