107,6 FM

Saper poszkodowany podczas wybuchu w okolicach Kuźni Raciborskiej wyszedł ze szpitala

Kilka tygodni temu wciąż walczył o życie - dzisiaj wychodzi ze szpitala. Saper poszkodowany podczas usuwania niewybuchów w okolicach Kuźni Raciborskiej został wypisany do domu. Młodszy chorąży Tadeusz Pęcek był leczony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia świętej Barbary w Sosnowcu.

Dobre wiadomości napłynęły z Sosnowca. Młodszy chorąży Tadeusz Pęcek, saper leczony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu, został wypisany do domu. Przypomnijmy, że trafił tam po nieszczęśliwym wypadku. Podczas usuwania pozostałości z czasów II wojny światowej w lasach Kuźni Raciborskiej - doszło do niekontrolowanego wybuchu. W jego wyniku zmarło trzech żołnierzy.

Sapera, który wyszedł dziś ze szpitala czeka kilka tygodni rehabilitacji. Jednak jak przyznaje - najchętniej już teraz wróciłby do służby w 6. gliwickim batalionie powietrzno-desantowym:

Co na to jego dowódca - podpułkownik Kamil Sworacki, z 6. Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic?

Przypomnijmy, że w wyniku tragedii, do której doszło 8 października, śmierć poniosło trzech żołnierzy. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama