107,6 FM

01.12.2019 | Jak pomóc dzieciom ulicy w Etiopii?

Już niebawem Papieska Unia Misyjna spotka się na Jasnej Górze - w magazynie misyjnym zapraszamy na to czuwanie. Będzie też o pierwszych sukcesach Fundacji Dzieci Etiopii "Barkot"- Magdalena Soboka opowiada o swojej pracy z dziećmi ulicy.

Fundacja "Barkot" uczy dzieci normalnego życia   Fundacja "Barkot" uczy dzieci normalnego życia
Archiwum własne

Na początku magazynu misyjnego zaproszenie na czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej na Jasnej Górze. Na to spotkanie zaprasza siostra Monika Juszka, misjonarka klaretynka z Papieskiej Unii Misyjnej.

Magda podczas zajęć z dziećmi   Magda podczas zajęć z dziećmi
Archiwum własne

W magazynie misyjnym mówimy też o pierwszych sukcesach Fundacji Dzieci Etiopii "Barkot"- Magdalena Soboka opowiada o swojej pracy z dziećmi ulicy.

Magda i jej mąż, Tesfa, opiekują się dziećmi ulicy w Etiopii   Magda i jej mąż, Tesfa, opiekują się dziećmi ulicy w Etiopii
Archiwum własne

Magda ponad trzy lata temu po raz pierwszy spotkała dzieci ulicy. Od początku chciała im pomóc. Pomysł z założeniem własnej fundacji dojrzewał.

Magdalena opisuje siedzibę Fundacji "Barkot", miejsce, gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci ulicy.

Podopieczni Fundacji Dzieci Etiopii "Barkot"   Podopieczni Fundacji Dzieci Etiopii "Barkot"
Archiwum własne
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy