107,6 FM

Mysłowice. Pokaz zależności pomiędzy prędkością samochodu, a drogą hamowania

Istnieje ścisła zależność pomiędzy prędkością samochodu a jego drogą hamowania. Tę - wydawałoby się - oczywistą prawdę - przypominali dzisiaj w Mysłowicach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego a także przedstawiciele tamtejszego Automobilklubu.

Specjalny pokaz, w którym wzięli udział mysłowiccy uczniowie, zorganizowano na przelotowej dwupasmówce - ulicy Obrzeżnej Zachodniej. Na przejściu dla pieszych przy tej ruchliwej trasie często dochodzi do wypadków:

Z uczestnikami spotkania swoją historią podzieliła się Maria Mol, która 11 września uległa wypadkowi na wspomnianym przejściu dla pieszych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama