107,6 FM

Wiślański Skipass obejmuje już 14 miejscowość z Wisły i Ustronia

Wisła i Ustroń zaprezentowały swoją ofertę dla narciarzy i snowboardzistów. W tym roku Wiślański Skipass będzie obejmował czternaście ośrodków z obu miejscowości.

14 stacji narciarskich z Ustronia i z Wisły bierze w tym sezonie udział we wspólnej ofercie pod nazwą "Wiślański Skipass". Jedna wejściówka będzie upoważniać do jeżdżenia po trasach o łącznej długości 30 kilometrów. Póki co plany krzyżuje pogoda, ale burmistrz Wisły, Tomasz Bujok uspokaja:

Wiślański Skipass to propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy i snowboardzistów - przekonuje Agnieszka Niewdana, rzecznik prasowy Wiślańskiego Skipassu:

W ostatnich dniach - z powodu wysokich temperatur - czynne były tylko dwa ośrodki: Siglany i Soszów. Pozostałe czekają na nadejście chłodu.

Szczegóły oferty na nowy sezon można znaleźć na stronie wislanskiskipass.pl . Nowa odsłona strony zawiera więcej informacji: między innymi dane dotyczące temperatur na trasach, pokrywy śnieżnej, oferty wypożyczalni, trudności tras a także kalendarz najbliższych imprez.

Wiślański Skipass obejmuje już 14 miejscowość z Wisły i Ustronia   Wiślański Skipass obejmuje już 14 miejscowość z Wisły i Ustronia foto/ wislanskiskipass.pl/
« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama