107,6 FM

Bp Roman Pindel: Trzeba umieć cieszyć się jak dzieci

Już po raz kolejny bp Roman Pindel zachęca do przeżycia czasu świątecznego poprzez film zawierający życzenia. Tym razem towarzyszą mu dzieci i ich rodzice, oraz opowiedziana przez nich wspólnie historia Bożego Narodzenia. Warto ich posłuchać. - Bo nowe Dziecko zmieni nasz świat! - tłumaczy mały aktor z przedszkola.

"Od dzieci możemy nauczyć się przeżywania Bożego Narodzenia, oczekiwania najpierw, a później radości z tego, że Pan Jezus przyszedł"  - mówi przed kamerą bp Pindel, a potwierdzeniem są sceny z udziałem małych aktorów.

Zachęcając do obejrzenia i wysłuchania tegorocznych życzeń, bp Pindel apeluje, byśmy właśnie z dziecięcą ciekawością i ufnością szukali rodzącego się Jezusa.

Życzenia świąteczne Biskupa Romana Pindla - Boże Narodzenie 2019.
Diecezja Bielsko-Żywiecka
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama