107,6 FM

Katowice. Akcja "Podziel się posiłkiem z bezdomnymi"

Co zrobić z jedzeniem, które zostało po Świętach? W całej Polsce trwa akcja "Podziel się posiłkiem z bezdomnymi". Dziś zbiórkę zorganizowano przy ul. Jagiellońskiej w Katowicach.

W Katowicach trwa właśnie Poświąteczna Zbiórka Żywności. Produkty można przynosić do siedziby Górnośląskiego Towarzystwa Charytatywnego przy ul. Jagiellońskiej 19. Zbiórka trwa do godz. 16.00. Jakie produkty są mile widziane? Mówi Alicja Dobija ze Stowarzyszenia Stop Społecznym Wykluczeniom:

Darczyńców nie brakuje:

mówił Dawid Brehmer z Górnośląskiego Towarzystwa Charytatywnego.

Katowicka zbiórka to element ogólnopolskiej akcji "Podziel się posiłkiem z bezdomnymi". Na stronie www.podzielmysie.pl można sprawdzić, które placówki biorą udział w akcji - i czekają na poświąteczne produkty.

Warto dodać, że dzielić się jedzeniem można przez cały rok. W siedzibie Towarzystwa przy ul. Jagiellońskiej działa Jadłodzielnia. To specjalna lodówka, do której można przynosić produkty, z których potem korzystają potrzebujący.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama