107,6 FM

Kościół 2019 - najważniejsze wydarzenia. Tak głosowaliście

Zapytaliśmy Was, które wydarzenia z życia Kościoła w mijającym roku były najważniejsze. Dziś czas na poznanie odpowiedzi.

Naszą ankietę podzieliliśmy na dwie części: najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła na świecie i najważniejsze wydarzenia z życia Polskiego Kościoła. Typowaliście spośród takich kwestii jak m.in.: Światowe Dni Młodzieży w Panamie, Synod dla Amazonii, zniesienie papieskiej tajemnicy w sprawie pedofilii.

A za najważniejsze wydarzenia uznaliście:

Z kolei najważniejszymi wydarzeniami z życia Kościoła w Polsce były Waszym zdaniem:

W ankiecie wzięło udział 239 osób. Dziękujemy za wzięcie udziału. Pełne wyniki ankiety Kościół A.D. 2019 możecie znaleźć tutaj.

Polecamy również podsumowanie roku 2019 w Kościele autorstwa ks. Adama Pawlaszczyka, redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego":

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama