107,6 FM

Śląskie. Pierwszy dzień ferii zimowych. Policja kontroluje autokary

Dziś pierwszy dzień ferii zimowych w województwie śląskim. Podczas gdy dla dzieci i młodzieży to czas zimowego wypoczynku, dla policji to okres wzmożonych kontroli na drogach.

Policjanci sprawdzają autobusy, a ich pasażerowie tańczą zumbę. Tak wygląda akcja "Bezpieczne ferie" prowadzona przez śląską drogówkę. Na popularnej Wiślance policjanci i inspektorzy transportu drogowego kontrolują dziś stan techniczny pojazdów przewożących dzieci i dorosłych na zimowy wypoczynek:

Oprócz kontroli autokarów, policja zapowiada też wzmożone kontrole prędkości, trzeźwości kierowców i sposobu przewożenia dzieci.
Mówi Marzena Szwed ze śląskiej drogówki:

Podczas całych ferii zimowych policja będzie prowadzić wzmożone kontrole zwłaszcza na drogach prowadzących do górskich miejscowości.

Śląskie. Pierwszy dzień ferii zimowych. Policja kontroluje autokary   Wzmożone kontrole autokarów w czasie ferii Justyna Stolfik-Binda / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama