107,6 FM

Mysłowice. Czyszczenie miasta z nielegalnego graffiti i wulgarnych napisów

Zakład Oczyszczania Miasta w Mysłowicach zamierza zamalować lub wyczyścić niecenzuralne graffiti na elewacjach budynków. Takich miejsc może być nawet kilkaset.

Mysłowice rozpoczynają akcję czyszczenia miasta z nielegalnego graffiti i wulgarnych napisów. Najpierw, Zakład Oczyszczania Miasta zbiera zgłoszenia od mieszkańców, które miejsca oczyścić w pierwszej kolejności mówi Łukasz Litewka:

Czyszczenie miasta z bohomazów rozpocznie się w ciągu kilku tygodni. Co o akcji myślą mieszkańcy?

Akcja czyszczenia miasta rozpocznie się w przeciągu kilku tygodni

Z bohomazami walczą też Katowice. I to już od 2015 roku. W ciągu czterech lat Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej wydał na ten cel ponad 400 tysięcy złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Mir
  22.01.2020 17:17
  Zasyfiale miasto dla starych ludzi. Nic tu nie ma, śmierdzi smogiem bo pala czym się da - kopalni już nie ma a smog jeszcze większy niż przed zamknięciem Mysłowickiej kopalni. Nie ma gdzie wyjść, rynek to dno ba! Totalne dno tam możesz wieczorem tylko żeby stracić. Miasto biedne, brudne, szare...
  doceń 0
 • Bruno
  22.01.2020 18:29
  Myślę że to bardzo dobry pomysł żeby trochę te Myslowice oczyścić bo wszędzie brud ściany popisane chodniki brudne miasto miało piekniec a robi się coraz bardziej brudne,a drogi w opłakanym stanie.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama