107,6 FM

Katowice. Wolontariusze Zupy w Kato zbierają na nową kuchnię

Wolontariusze Zupy w Kato zbierają na nową kuchnię. Od dwóch lat co tydzień spotykają się w Klubie Wysoki Zamek, by wspólnie gotować zupę, a potem rozdawać ją bezdomnym w centrum Katowic.

Teraz wolontariusze Zupy w Kato potrzebują nowej kuchni. Jak mówią - obecna jest zbyt ciasna i nie spełnia swoich funkcji. Społecznicy chcą przebudować pomieszczenie tak, by łatwiej było im przygotowywać posiłek. Na ten cel uruchomili zbiórkę w internecie:

Potrzebne są też nowe sprzęty, m.in. garnki, termosy, noże, a także kuchenka i piec. - Pomóc można nie tylko finansowo - mówi Małgorzata Wiatr, jedna z koordynatorek Zupy w Kato:

Do tej pory udało się zebrać kilkanaście tys. zł. Remont kuchni można wesprzeć przez stronę zrzutka.pl.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama