107,6 FM

Śląskie. ZUS podsumował kontrole zwolnień lekarskich. Najwięcej wstrzymanych zasiłków chorobowych w Częstochowie

Chorujemy czy pracujemy? ZUS w województwie śląskim podsumował kontrole zwolnień lekarskich. Wciąż sporo osób na zwolnieniu lekarskim, pracuje, prowadzi własny biznes, albo wyjeżdża na wakacje.

O szczegółach ubiegłorocznych kontroli mówi rzeczniczka ZUS w województwie śląskim - Beata Kopczyńska:

 

Najwięcej chorych, którzy wrócili do pracy po kontroli lekarza orzecznika, było w Oddziale ZUS w Częstochowie. 6% kontroli skończyło się tam na wstrzymaniu zasiłku chorobowego. Na 8,5 tys. przeprowadzonych kontroli osób zasiłek chorobowy wstrzymano 580 osobom.

Najwięcej kontroli przeprowadził ZUS w Rybniku, ale tylko ponad 1,5% kontroli zakończyło się tam wstrzymaniem zasiłku chorobowego.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama