107,6 FM

PKO BP Ekstraklasa. Górnik Zabrze jednak bez Łukasza Podolskiego. "Padło jedno słowo za dużo"

Bez Łukasza Podolskiego Górnik Zabrze będzie musiał radzić sobie w rundzie rewanżowej PKO BP Ekstraklasy. Napastnik wybrał Turcję. W rozmowie z Radiem eM prezes Górnika - Dariusz Czernik mówi nie tylko o Podolskim, ale także o słowackim pomocniku, który wzmocnił Górnika i o tym jak ważne są najbliższe mecze z Koroną i Arką.

Łukasz Podolski nie zagra tej wiosny w Górniku Zabrze. 34-letni napastnik wybrał ofertę tureckiego Antalyasporu. W wywiadzie dla 'Przeglądu Sportowego' Podolski powiedział, że miał wrażenie, iż zarząd Górnika nie był w 100-procentach za jego przyjściem do Zabrza.
O komentarz poprosiliśmy prezesa klubu - Dariusza Czernika:

Drużyna Górnika Zabrze przywiązuje duża wagę do dwóch najbliższych meczów - przyznaje w rozmowie z Radiem eM  prezes klubu. W pierwszych, po przerwie zimowej, kolejkach PKO BP Ekstraklasy, zabrzanie zmierzą się z Koroną Kielce i Arką Gdynia. Cała trójka walczy w tym roku o utrzymanie w lidze.
W tym zadaniu Górnikowi ma pomóc słowacki pomocnik Roman Prochazka, którego zachwala prezes klubu:

Górnika wzmocnił też skrzydłowy Erik Jirka. Przed wznowieniem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy Górnik ma 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.

Zachęcamy do posłuchania całej rozmowy, w której Dariusz Czernik mówi też m.in. o zimowych przygotowaniach Górnika do rundy rewanżowej ekstraklasy.

Słuchaj całej rozmowy: Prezes Górnika Zabrze: klub jest zarządzany stabilnie i z pomysłem. Nic nie dzieje się ponad stan

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama