107,6 FM

Dana nam jest wszelka władza, czyli ciemna strona nie ma żadnej mocy

„Dlaczego co niedzielę spotykamy się w kościołach? Bo Jezus rozesłał tych... którzy wątpili” – mówi Marcin Jakimowicz w nowym odcinku z cyklu „Antywirus”.

[#2] Antywirus. Dana nam jest wszelka władza, czyli ciemna strona nie ma żadnej mocy
Gość Niedzielny

Marcin Jakimowicz przypomina, że w pierwszych wiekach chrześcijaństwo było bardzo prześladowane, a mimo tego czytamy zdumiewające zdanie, że każdego dnia wzrastała liczba uczniów. „Irytują mnie te obrazki, na których przedstawiany jest Jezus siłujący się z demonem na rękę” – stwierdza dziennikarz „Gościa”. Dlaczego? Posłuchaj, co mówi na ten temat w drugim odcinku „Antywirusa”.

W kolejnych odcinkach cyklu wideo Marcin Jakimowicz szuka w słowie Bożym skutecznego sposobu, jak walczyć z wirusami, które osłabiają naszego ducha.

TUTAJ: Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wspierajcie naszą pracę. Dzięki temu przygotujemy dla Was jeszcze więcej dobrych treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama